بازدیدکننده گرامی، سایت در حال برروزرسانی است

در شهر تهران

زمان‌های سرویس‌دهی در پیکونل به دو بازه‌ی زمانی تقسیم شده است:

  • ساعت ۱۰ تا ۱۴
  • ساعت ۱۵ تا ۱۹
لازم به ذکر است، سیستم با توجه به ساعتی که شما سفارش خود را ثبت می‌کنید، زمان‌های قابل انتخاب را به شما پیشنهاد می‌دهد.
برای مثال اگر زمان ثبت سفارش ساعت ۱۰ صبح باشد، سیستم بازه‌های زمانی ۱۰ تا ۱۴  و ۱۴ تا ۱۹ روز بعد را پیشنهاد خواهد داد. بنابراین، مشتری‌های عزیز می‌توانند، همیشه دو بازه‌ی زمانی را مشاهده کرده و بازه‌های زمانی داده شده مطابق با زمان ثبت سفارش است.

تــوجــه: تحویل کالا در روز جمعه و تعطیلات رسمی صورت نمی‌گیرد.

هزینه‌ی سفارشات بستگی به مبلغ سفارش دارد که قوانین آن به شرح زیر است:

  • برای سفارشات با مبلغ کمتر از ۷۰۰٫۰۰۰ ریال، مبلغ ۶۰٫۰۰۰ ریال هزینه‌ی تحویل دریافت خواهد شد.
  • هزینه‌ی حمل سفارشات بیش از ۷۰۰٫۰۰۰ ریال، رایگان است. پس با رساندن مبلغ سفارش خود به بیش از ۷۰۰٫۰۰۰ ریال، کالای خود را رایگان تحویل بگیرید.

در سراسر کشور

پیکونل در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست پیشتاز راه‌اندازی کرده است. بدین ترتیب که در هنگام سفارش کالا چنانچه شهری غیر از تهران را انتخاب نمایید، در بخش «روش ارسال» تنها پست پیشتاز را خواهید دید. در صورتی که شهر شما در لیست وجود نداشت متاسفانه امکان تحویل کالا در آن شهر میسر نیست.


لازم به ذکر است امکان «پرداخت در محل» در این حالت وجود ندارد و شما می بایست کلیه‌ی هزینه را بصورت آن‌لاین پرداخت کنید. بارگیری محموله‌ها از پیکونل معمولا پیش از ظهر صورت می گیرد چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت کنید، بسته‌ی شما پیش از ظهر روز غیرتعطیل بعدی بارگیری می‌شود و بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا به دست شما برسد.


روش برآورد هزینه‌ی فرستادن نیز بدین صورت است که در مرحله‌ی تکمیل سفارش، وزن کل کالاهای موجود در سبد خرید شما محاسبه شده و با توجه به شهر انتخابی شما، تعرفه پستی محموله مشخص می‌شود. روشن است پیکونل هیچ هزینه‌ی اضافی جهت ارسال به شهرستان دریافت نمی‌کند و هزینه‌ی اعلام شده کاملا در اختیار پست پیشتاز قرار می‌گیرد.